„Warzywa i owoce ukryte mają w sobie moce”

W ramach promocji zdrowego odżywiania się świetlica zorganizowała konkurs plastyczny  „Warzywa i owoce ukryte mają w sobie moce”. Celem konkursu było ukazanie w formie plakatu wagi spożywania warzyw i owoców dla zdrowia człowieka, a rezygnowania ze słodyczy i niezdrowych napojów. Uczniowie wykorzystali różnorodne techniki: rysunek kredkami, malowanie farbami, wydzieranka, wycinki z gazet, opakowania, bibułę, papier, tkaninę – tworząc kolorowe  i opatrzone hasłem prace. Wszystkie plakaty zostały wyeksponowane w holu szkoły.

Wyniki konkursu:

I miejsce Olivia Ryniak

II miejsce Cyprian Łukaszyk

III miejsce Maja Władyka oraz Maja Duda

Wyróżnienie Roman Bazylewicz

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, soki owocowo-warzywne oraz drobne nagrody rzeczowe.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek