Osiągnięcia uczniów w konkursach- rok szkolny 2017/2018

  • II miejsce w konkursie ,,XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Sanoku” -klasa II Nikola Poznańska, Oliwia Pełdiak, Oliwia Wójcik, Iga Krynicka
  • V miejsce w konkursie ,,XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Sanoku” – klasa III Cyryl Sipak, Patryk Starego, Oliwia Frydryk, Zosia Śliwiak
  • Udział w Konkursie matematycznym ,,Mały Supermatematyk” Cyryl Sipak, Nikola Poznańska, Emilia Łukaszyk
  • Wyróżnienie w międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim ,,Przyroda w poezji” – Zofia Śliwiak, Iga Krynicka, Oliwia Pełdiak
  • Nagroda dla Laury Pietryka -Konkurs plastyczny ,,Dlaczego lubię Boże Narodzenie” zorganizowany przez MDK
  • Nagroda dla  Laury Pietryka –  Konkurs plastyczny  „Komiks -Wielkanocna historyjka” zorganizowany przez MDK
  • II miejsce Emilia Łukaszyk klasa I -,,Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,Mały Supermatematyk” zorganizowany przez SP nr 2
  • IV miejsce  Jonatan Starego – Wojewódzki Konkurs Matematyczny ,,Omnibus”
  • Wyróżnienie dla Emilii Łukaszyk – Konkurs recytatorski  ,,Wierszowanie 2017” zorganizowany przez MDK
  • I miejsce Patryk Starego, Zofia Śliwiak – Konkurs plastyczny ,,Coś z niczego czyli drugie życie odpadów”
  • II miejsce Oliwia Frydryk – konkurs plastyczny ,,Laurka dla Mikołaja” zorganizowany przez MBP
  • Wyróżnienie dla Zofii Śliwiak – Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski ,,Gdyby tygrysy jadły irysy” zorganizowany  przez SP nr 2
  • Wyróżnienie dla Cyryla Sipaka – konkurs plastyczny ,, Cztery łapy” zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury Gagatek
  • IV miejsce w międzyszkolnym konkursie ,,Zimowe fantazje” dla Cyryla Sipaka, Patryka Starego, Zofii Śliwiak, Oliwii Frydryk
  • Nagroda dla Zofii Śliwiak- konkurs plastyczny „Zabawa ze sztuką” zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury Gagatek

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach- rok szkolny 2016/2017

  • II miejsce drużyny w składzie :Paula Doskowska, Tosia Wdowiak i Kacper Malejki w V Międzyszkolnym Konkursie Historyczno-Patriotycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku

  • I miejsce Paula Doskowska w I Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Polskiej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Sanoku

     

Osiągnięcia uczniów w konkursach- rok szkolny 2015/2016

  • III miejsce Cyryl Sipak, Igor Sipak, Maciej Szajnowski w konkursie „Odpadowe ekoinnowacje” zorganizowanym przez UM w ramach kampanii edukacyjnej „Selektywna zbiórka odpadów na terenie Gminy Sanok”.

  •  I miejsce Caroline Chort- Zając, Patryk Starego, Sebastian Starego,

  • II miejsce Maciej Szajnowski, Zofia Śliwiak,

  • III miejsce Paula Doskowska, Eryk Kielman w szkolnym konkursie „Kasztaniaki i inne dziwaki”.

  • I miejsce Roksana Lorenc w konkursie „Walory przyrodnicze Sanoka” zorganizowanym w ramach projektu „EKO- Sanok- zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie różnorodności biologicznej miasta”.

  • I miejsce świetlica szkolna, indywidualnie I miejsce Julia Pierożak w konkursie „Był wszystkim dla wszystkich”(o współpatronie Sanoka ks. Gorazdowskim).

  • III miejsce Emilia Dołoszycka, Jan Koczera, Roksana Lorenc, Julia Pierożak w Międzyszkolnym Turnieju Ekologicznym „EKO- Dzieciaki”. 

  • I miejsce Patryk Starego, Sebastian Starego, Antonina Wdowiak, II miejsce Eryk Kielman, Paula Doskowska, Milena Załączkowska, wyróżnienie Igor Sipak w konkursie „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”.

  • I miejsce Roksana Lorenc, wyróżnienie Rafał Oleniacz w V Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne wierszowanie”.

  • I miejsce Jan Koczera, Sebastian Starego, II miejsce Emilia Dołoszycka, Dawid Gibała w konkursie „Oczekując na radosne Alleluja”.

  •  Nagroda dla Emilii Dołoszyckiej w konkursie plastycznym „Komiks Wielkanocna historyjka” pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

  • Wyróżnienie dla Jana Koczery, Dawida Gibały, Julii Pierożak w konkursie „Olimpiada Ekologiczna” zorganizowanym w ramach projektu „EKO- Sanok” zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie różnorodności biologicznej miasta”.

  • I miejsce Julia Pierożak w konkursie fotograficzno- plastycznym „Chrońmy przyrodę polską” w ramach projektu „EKO- Sanok” zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie różnorodności biologicznej miasta”.

  • I miejsce Kacper Malejki, II miejsce Paula Doskowska, wyróżnienie Mikołaj Kubicki w szkolnym konkursie recytatorskim „Wierszowanie 2015”.

  • I miejsce Antonina Wdowiak, II miejsce Paula Doskowska w międzyszkolnym konkursie plastycznym „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”.

  • II miejsce Kacper Malejki w IV Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych „Mały Supermatematyk”.

  • I miejsce Antonina Wdowiak w XV edycji konkursu plastycznego „Kolorowy Sanok”.

  • III miejsce drużyna klasy II- Paula Doskowska, Nina Jewdokimow, Kacper Malejki, Mikołaj Kubicki w XIII Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Sanoku.

Konkurs „Eko- zwierzaki”

  • I miejsce Cyryl Sipak, Igor Sipak, Zofia Śliwiak, Paula Doskowska, Antonina Wdowiak, Dawid Gibała,

  • II miejsce Oliwia Frydryk, Jakub Moskal, Eryk Kielman, Emilia Dołoszycka,

  • III miejsce Kruszyński Bartosz, Sabina Wójcicka, Róża Zawidlak, Maciej Szajnowski.

  • Wyróżnienie dla Eryka Kielmana za plakat w konkursie „Dbam o środowisko- chronię przyrodę Polski” (w ramach projektu „EKO- Sanok zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie różnorodności biologicznej miasta”).

  • I miejsce Julia Pierożak, Antonina Wdowiak w 11 edycji Konkursu Papieskiego „Apostoł Bożego Miłosierdzia”.

  • I miejsce Dawid Gibała, Roksana Lorenc, II miejsce Jan Koczera, Emilia Dołoszycka w konkursie „Oczytane małolaty”.

Osiągnięcia uczniów w konkursach- rok szkolny 2014/2015

  • II miejsce w „Ogólnopolskim dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów”- Michał Kopiec, V miejsce Aleksandra Misiewicz.

  • Udział w Ogólnopolskim konkursie rysunkowym „Drzewa naszych lasów” organizowanym przez SGGW w Warszawie- wyróżnienie dla Julii Pierożak.

  • I miejsce w XIII edycji konkursu ortograficznego „O pióro Burmistrza”- Michał Kopiec

  • I miejsce Filip Świder, Amelia Tretowicz, II i III miejsce w rejonowym konkursie plastycznym „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”.

  • V miejsce w Turnieju Ekologicznym „Eko- dzieciaki”- Gaja Jatczyszyn, Aleksandra Miksiewicz, Filip Świder, Amelia Tretowicz.

  • II miejsce w konkursie recytatorskim organizowanym przez MDK „Poetyckie impresje”- Rafał Oleniacz.

  • I miejsce w III Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych „Mały Supermatematyk”- Jan Koczera, Kacper Malejki, Gaja Jatczyszyn.

  • II miejsce w międzyszkolnym „Turnieju wiedzy o Sanoku”- Julia Pierożak, Roksana Lorenc, Eryk Kwolek.

  • I miejsce w konkursie plastycznym „Zaczarowany ogród”- Dawid Gibała, Rafał Oleniacz, Caroline Zając- Chort.

  • I miejsce w miejskim konkursie „Oczekując na radosne Alleluja”- Amelia Tretowicz, II miejsce Róża Adamowicz.

  • I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Laurka dla Jana Pawła II”- Julia Pierożak, Antonina Wdowiak.

  • I miejsce w szkolnym konkursie „Kasztaniaki i inne dziwaki”- Tomczewski Krystian, Igor Sipak, Filip Świder.

  • I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Zaczarowany ogród”- Dawid Gibała,  II miejsce Caroline Zając- Chort.

  • I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Komiks- wielkanocna historyjka”- Dawid Gibała.

  • Konkurs czytelniczy „Oczytane małolaty”- I miejsce Michał Kopiec, II miejsce Emilia Dołoszycka i Roksana Lorenc, II miejsce Dawid Gibała.

  • Nagroda dla zespołu tanecznego na V Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej.

  • Szkolny konkurs techniczny „Rolkowcy”- I miejsce Marcelina Łukaszyk, Gaja Jatczyszyn, Igor Sipak.

Początek