• Array
 • Array
 • Array
 • Array

Wielki Karol, mały Lolek

O historii niezwykłego chłopca, naszego rówieśnika, który został Papieżem a później Świętym Janem Pawłem II opowiedziała nam pani Halinka, którą odwiedziliśmy w  filii bibliotecznej w dniu 103 urodzin Karola...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array

Dzień Ziemi w świetlicy

21.04.2023 w naszej świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W ramach akcji zapoznaliśmy się z prezentacją tego , co służy a co jest złe dla naszej planety. Dzieci z...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Dzień Czekolady

Czekolada – królowa słodyczy – ma swoje święto 12 kwietnia. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej również obchodzili ten słodki dzień. Z tej okazji dzieci dowiedziały się gdzie i kiedy...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Wielkanocne tradycje

Dzieci ze Świetlicy SP nr 7 również przygotowały się do świąt Wielkanocnych pod opieką P. Joli. Z kolorowego papieru i ozdób wykonały kartki świąteczne, które z życzeniami przekazały do...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array

Wiosenne ptaki

Czy rozpoznasz wszystkie wiosenne ptaki? – dzisiejszego dnia wychowankowie świetlicy zapoznali się z wiosnę. Obejrzeli zdjęcia najpopularniejszych gatunków: bociana, czajki, dudka, jaskółki, kukułki, skowronka, słowika, szpaka i żurawia oraz...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array

Dzień Gofra

24 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Gofra. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się skąd pochodzi ta chrupiąca przekąska, jak powstaje i z czym może być serwowana. Dzieci same dekorowały gofry dżemem,...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Zwiastuny wiosny

Nadejście wiosny możemy poznać po pierwszych kwiatach. To one zwiastują nam nadejście wiosny. Dlatego nazywamy je zwiastunami wiosny. Dzieci poznały nazwy wiosenny kwiatów i krzewów.  Świetliczaki nie mogąc doczekać...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Dzień dinozaura

Dzień Dinozaura w świetlicy 24 lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Zajęcia rozpoczęliśmy od krótkiego filmiku, z którego świetliczaki dowiedziały się kiedy i jak żyły dinozaury oraz dlaczego wyginęły. Następna była...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Tłusty Czwartek w świetlicy

W czwartek 16 lutego dzieci ze świetlicy szkolnej pożegnały kończący się karnawał. Uczniowie zostali zapoznani z historią „Tłustego Czwartku” i tradycjami karnawałowymi. Były zagadki o tematyce karnawałowej oraz zabawy...

Więcej
Początek