• Array
 • Array
 • Array

Nasze wakacyjne wspomnienia

Wakacje już minęły, ale wspomnienia pozostają. W pierwszym tygodniu w świetlicy wspominaliśmy wakacje. Dzieci wykonały pracę plastyczną „Okulary wspomnień” oraz opowiadały o swoich wakacyjnych przygodach i podróżach. Słoneczna aura...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Teatrzyk kukiełkowy „Wędrówki Pyzy”

23 czerwca w naszej szkole odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. „Wędrówki Pyzy”. Spektakl został przygotowany przez dzieci uczęszczające do świetlicy. Pyza to rezolutna                    i zabawna postać, która uciekła ze...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Konkursy plastyczne

Mimo, iż wakacje tuż, tuż uczniowie naszej szkoły podjęli trud wykonania prac plastyczno-technicznych na dwa konkursy pozaszkolne: „Ja i mój pupil w domu” zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury „Gagatek”...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Znajdziesz mnie w bibliotece!

Znajdziesz mnie w bibliotece! – To hasło tegorocznej akcji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek promującej czytelnictwo                   i bibliotekę wśród dzieci. W dniu 10 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Wielkanocne tradycje

Dzieci ze Świetlicy SP nr 7 również przygotowały się do świąt Wielkanocnych pod opieką P. Joli. Z kolorowego papieru i ozdób wykonały kartki świąteczne, które z życzeniami przekazały do...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Przedwiośnie w świetlicy szkolnej..

Wiosenny czas zbliża się do nas wielkimi krokami. Podczas zajęć świetlicowych uczniowie poznali zmiany zachodzące w przyrodzie wiosną, powracające ptaki oraz pierwsze wiosenne kwiaty. Chętne dzieci wykonywały prace plastyczne.

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array

Ptasia stołówka

Zima jest czasem, kiedy zwierzęta muszą walczyć o przetrwanie i dlatego powinniśmy im pomagać.  W tym tygodniu rozmawialiśmy na temat „Jak pomagamy ptakom przetrwać zimę”. Na podstawie filmu edukacyjnego...

Więcej
Początek