• Array
 • Array
 • Array

Karnawał

Rozpoczął się okres zimowych zabaw, maskarad i balów. Zgłębiając wiedzę na temat tradycji karnawałowych dowiedzieliśmy się, że zwyczaj tworzenia masek wywodzi się z Wenecji i miał na celu zamazanie...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Kulista bombka

Czy wiesz że… ? kulistość bombek choinkowych jest symbolem ciągłości i powtarzalności życia ludzkiego, odradzania się, nieskończoności i całości stworzenia, a przede wszystkim wiecznej natury Boga.

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array

Zamek Czarownicy Gryzeldy

W Andrzejkowym dniu oprócz tradycyjnych wróżb, lania wosku, przekłuwania serca z imionami płci przeciwnej czy też „pochodu” butów za drzwi,  mogliśmy również poznać swoją przyszłość . Dlatego też na...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Kotyliony

Kotylion, czy też tzw. kokarda narodowa, to tradycyjna ozdoba na Święto Niepodległości. Jak zrobić kotylion biało-czerwony samodzielnie z łatwo dostępnych materiałów? To wcale nie takie trudne! Nasi uczniowie świetnie...

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array

Dzień JEŻA

Jeże to małe i bardzo pożyteczne ssaki. Z okazji Dnia Jeża uczniowie poznali bliżej tego kolczastego przyjaciela oraz przygotowali specjalny plakat z ciekawostkami.

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Jesienne porządki!

Wokół nas coraz więcej jesiennych barw, ta kolorowa pora roku rozgościła się już na dobre. Gdzie by nie sięgnął wzrokiem, tam wszędzie lecą liście. Pora na jesienne porządki !

Więcej
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array

Konkurs plastyczny Bajkowy Las

Uczniowie, którzy popołudnia spędzają w naszej świetlicy, uczestniczyli W Świetlicowym Konkursie Plastycznym „Bajkowy Las”. Jeśli nie wiecie, jak wygląda wspaniały bajkowy las w oczach dzieci to zapraszamy do zapoznania...

Więcej
Początek