Prezenty dla Mikołaja

Święty Mikołaj rozdał prezenty i wrócił do swojego domu, aby odpocząć po swojej wyczerpującej podróży. Cieszymy się otrzymanymi upominkami , które w większości spełniły nasze marzenia. Uznaliśmy, że Mikołaj też zasługuje na prezenty. Wymyśliliśmy całą listę przedmiotów, które  przydałyby się dobrodusznemu staruszkowi. Wśród prezentów znalazły się : nowe ubrania, okulary, sanie, wygodne łóżko, fotel, piec, słodycze, owoce i witaminy. Zadbaliśmy o to, by Mikołaj był ciepło ubrany, dobrze widział, nie chorował, oraz mógł kontaktować się z dziećmi przy pomocy telefonu komórkowego. Chłopcy zaproponowali wymianę zaprzęgu z reniferami na szybki samochód lub samolot. Ciekawe, który prezent zachwyciłby Mikołaja?