Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca zebraliśmy się na ostatnim wspólnym spotkaniu , aby  uroczyście zakończyć rok szkolny. Podczas uroczystości pani dyrektor wymieniła największe sukcesy uczniów szkoły. Trzecioklasiści, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i godnie reprezentowali szkołę podczas wielu konkursów, otrzymali nagrody książkowe. Pani dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom wspierającym działalność naszej placówki. Ciepłe słowa skierowała do uczniów opuszczających mury szkoły. Zachęcała ich do wytężonej pracy w następnych latach nauki. Uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej. A potem były podziękowania, radość z dobrych świadectw  i życzenia wspaniałych wakacji. W szkole zrobiło się pusto i cicho- tak będzie do 1 września.