Wybory do Samorządu Szkolnego

Co roku we wrześniu odbywają się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to ważne wydarzenie szkolne – nie jest dla nas obojętne kto stoi na czele naszej szkolnej rodziny. Kandydaci do samorządu przygotowali plakaty wyborcze. Zachęcali do oddawania na nich głosów obiecując zorganizowanie w szkole różnych atrakcji. Swoje obietnice przypomnieli podczas wyborów. Po prezentacji kandydatów wyborcy wypełnili karty wyborcze i wrzucili je do urny. Komisja wyborcza przeliczyła głosy i po kilkunastu minutach zostały ogłoszone wyniki. Przewodniczącą szkoły została żywiołowa i energiczna Paula Doskowska natomiast na zastępcę przewodniczącej wybrano zawsze uśmiechniętą, Ninę Jewdokimow. Do samorządu uczniowskiego zostali również wybrani sympatyczni Oliwia Frydryk oraz Mikołaj Kubicki. Wybór przedstawicielek naszej szkolnej społeczności został przyjęty burzliwymi oklaskami. Na zakończenie spotkania Paula w imieniu dziewczyn poczęstowała chłopców lizakami z okazji Dnia Chłopaka.

Serdecznie gratulujemy Pauli, Ninie, Oliwii oraz Mikołajowi. Teraz czekamy na dobre zmiany w szkole 🙂