Wybieraliśmy Samorząd Szkolny

Odbyły się już wybory do samorządów klasowych, teraz przyszła pora na wybory do Samorządu Szkolnego. Przez kilka dni wisiały na korytarzu plakaty wyborcze kandydatek na przewodniczącą szkoły. Wybory poprzedziło spotkanie wszystkich uczniów, podczas którego kandydatki zachęcały do oddania głosu na siebie. Najbardziej przekonująca okazała się Zosia Śliwiak i to ona otrzymała największą ilość głosów. Zastępcą przewodniczącej szkoły została Nicola Poznańska. Wyniki wyborów ogłoszone przez panią dyrektor szkoły zostały przyjęte brawami. Wszyscy uczniowie zdecydowali, że opiekunem Samorządu Szkolnego będzie pani Katarzyna Pawłowska. Jesteśmy pewni, że nowy samorząd zorganizuje ciekawe imprezy i zapewni nam dużo atrakcji .