Wszystkie dzieci nasze są…

Każda mama kocha swoje dziecko i otacza je miłością i troskliwą opieką. Są też mamy, które śmiało mogą powiedzieć „wszystkie dzieci moje są”. W naszej szkole takich mam dbających nie tylko o swoje dzieci jest bardzo dużo. Są to między innymi: mama Jasia, która zawozi nas na konkursy, mama Maćka, która przekazała do świetlicy zabawki i sprzęt radiowo-telewizyjny, mama Kuby , która od lat razem z innymi mamami robi pyszne kanapki na zabawach karnawałowych, mama Alana i Kacpra, które dają nam do świetlicy materiały papiernicze do rysowania, mamy Zosi, Pauli i Tosi, które aktywnie uczestniczą w wielu działaniach podejmowanych na rzecz szkoły. Doceniamy każdą pomoc i wsparcie wszystkich mam, bo dzięki wspólnej pracy nasza szkoła stwarza optymalne warunki do rozwoju uczniów.
Z przyjemnością informujemy, że bezinteresowna praca mamy Pauli na rzecz dzieciaków została doceniona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Pani Joanna Doskowska otrzymała od TPD order „Przyjaciel dzieci”. Cieszymy się z tego wyróżnienia i mamy nadzieję, że praca innych mam też zostanie dostrzeżona.