Turniej Wiedzy o Sanoku

W miłej atmosferze odbył się XIV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sanoku, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2. W turnieju uczestniczyły dwie drużyny z naszej szkoły : czteroosobowa drużyna z klasy II (Oliwia Frydryk, Zosia Śliwiak, Cyryl Sipak, Patryk Starego) i zespół z klasy III w składzie: Paula Doskowska, Nina Jewdokimow, Kacper Malejki, Mikołaj Kubicki.   Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą o historii i zabytkach Sanoka, o dzielnicach, herbie i najsłynniejszych mieszkańcach naszego miasta. Wszystkie drużyny zaciekle walczyły o jak najlepszą lokatę w konkursie.  Starania naszych trzecioklasistów zakończyły się sukcesem- w konkursowych zmaganiach zajęli trzecie miejsce. Podziwiamy dzieciaki za wytrwałość w poszerzaniu wiedzy o naszym mieście i gratulujemy sukcesu 🙂

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek