„Pokaż talent na wiosnę”

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także Ogólnopolski Dzień Talentów. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się impreza „Pokaż talent na wiosnę”. Na imprezę zaprosiliśmy dzieciaki z zaprzyjaźnionego przedszkola. Do popisów zgłosiło się 16 uczestników. Mieliśmy okazję  podziwiać zdolności taneczne, gimnastyczne, wokalne i recytatorskie. Oklaskiwaliśmy mistrzynię magii, specjalistkę w dziedzinie fryzjerstwa i mistrza matematyki. Jury miało wielki kłopot przy wyłonieniu zwycięzców przeglądu. Po burzliwych obradach zdecydowano przyznać pierwsze miejsca Oli Dzwonik (taniec) i Oliwce Wójcik (pokaz sztuczek magicznych). Drugie miejsce zajęła Nicola Poznańska (taniec), trzecie miejsce Oliwka Biodrowicz (taniec). Wyróżnienia otrzymali : Iga Krynicka (pokaz fryzjerski) oraz przedszkolaki – Paweł ( rozpoznawanie dinozaurów), Wituś (recytacja wiersza) i Igor (rozpoznawanie flag krajów). Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Zwycięzcom wręczono atrakcyjne nagrody rzeczowe.