Podsumowanie konkursów szkolnych

Przez cały rok szkolny trwały konkursy ogłoszone przez Samorząd Uczniowski : „Dzień bez słodyczy” i „Zbieramy nakrętki”. Przyszła pora na podliczenie punktów i ogłoszenie zwycięzców. Wyniki konkursów przeczytała przewodnicząca szkoły Paula Doskowska.

Okazało się , że w wyznaczone dni najzdrowsze śniadania przynosili trzecioklasiści. Największymi łasuchami byli uczniowie klasy drugiej-oni najczęściej przynosili do szkoły słodycze . Miłośnicy łakoci okazali się za to  najlepszymi zbieraczami nakrętek. Drugie miejsce w zbieractwie zajęła klasa I, trzecie – klasa III.

Samorząd Uczniowski ze swoją opiekunką panią Ewą Chudziak przygotował niespodzianki- każdy uczeń otrzymał lizaka. Były pyszne i ogromne, więc siedzieliśmy i lizaliśmy, lizaliśmy …..