NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE !

Wzorem lat poprzednich w roku szkolnym 2019/20 kontynuujemy w naszej szkole akcję ,, NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE !”, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, kawie, płynach do płukania – jednym słowem wszystko co jest plastikowe). Klasy rywalizują ze sobą, kto uzbiera największą ilość nakrętek. Podsumowaliśmy I półrocze – wygrywa klasa II !!!. Serdecznie gratulujemy i czekamy na rozstrzygnięcie akcji na koniec roku szkolnego. W tym roku zbieramy nakrętki dla Julii Korneckiej, 9 – letniej dziewczynki, która walczy z porażeniem mózgowym, niedowładem spastycznym czterokończynowym. To tylko niektóre choroby z którymi zmaga się dziewczynka. Zachęcamy do dalszego  udziału w akcji.