Jesienne wierszowanie

Dzisiaj w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Jesienne wierszowanie”. Do konkursu zgłosiło się 11 uczniów. Zadaniem uczestników była zaprezentowanie dowolnego wiersza. Jury w składzie: pani dyrektor Ewa Chudziak, pani Halina Martowicz  bibliotekarz MBP i pani Ewa Studnicka, po długich obradach wyłoniło trzech laureatów. Najbardziej spodobała się jurorom interpretacja wiersza J. Tuwima „Spóźniony słowik” w wykonaniu Laury Drwięgi. Drugie  miejsce przyznano Mai Władyce za recytację wiersza „Chrzan”
J. Brzechwy. Trzecie miejsce zajęła Emilka Łukaszyk za prezentacją wiersza D. Wawiłow
„A jak ja urosnę” . Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Laura
i Maja otrzymały dodatkowo nagrody ufundowane przez panią Halinę Martowicz. Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych edycjach tego konkursu.