Dzień Dziecka w naszej szkole

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. W tym dniu w szkołach organizowane są konkursy i zabawy. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Uczniowie mieli okazję  być  uczestnikami  niesamowitego widowiska jakim był pokaz baniek mydlanych wyczarowany przez panią animatorkę. Dzieci mogły zobaczyć ogromne i mniejsze bańki, bańki dymne i ogniowe, wielkie tunele bańkowe. Największą frajdą okazało się zbijanie „ przeźroczystych baloników”. Kulminacją pokazu było zamykanie w bańce każdego uczestnika widowiska. Kolejną atrakcją przygotowaną dla uczniów naszej szkoły były zabawy taneczne. Dzień pełen wrażeń zakończył się pysznym poczęstunkiem: pizzą, na którą dzieci czekały z niecierpliwością. W dobrych nastrojach zakończyliśmy ten wspaniały Dzień Dziecka.