Czas pożegnań

Lubimy czerwiec, bo przynosi nam upragnione wakacje. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy przychodzi czas wypoczynku, zabaw i podróży. Po wakacjach uczniowie klasy pierwszej i drugiej wrócą do swoich ławek. Trzecioklasiści na zawsze pożegnają się z naszą szkołą. Pożegnanie jest dla nich bardzo trudne. Sami przyznają, że 3 lata spędzone w murach „siódemki” były wspaniałe. Trzecioklasiści nie zapomną swojej pierwszej szkoły, my też o nich nie zapomnimy. Było ich wszędzie pełno, wymagali dużej uwagi i cierpliwości. Nieograniczoną energię wykorzystywali też w pozytywny sposób. Odnosili sukcesy w wielu konkursach a ich występy były zawsze ozdobą szkolnych uroczystości. Sympatycznym urwisom z klasy trzeciej życzymy aby w nowej szkole spotkali prawdziwych przyjaciół i przyjaznych nauczyciel.