Babcie i dziadkowie są super!

Kochają, pocieszą, przytulą, zawsze mają dla nas czas. Tradycyjnie w styczniu obchodzą swoje święto. Jest to okazja, by podziękować im za miłość, troskę, opiekę i przede wszystkim za ich obecność w naszym życiu. Zrobiliśmy to podczas uroczystego spotkania z naszymi babciami i dziadkami. Spotkanie  rozpoczął program artystyczny. Uczniowie z klasy II i III zaprezentowali przedstawienie jasełkowe. Pierwszaczki przygotowały inscenizację o porach roku. Z przejęciem recytowaliśmy i śpiewaliśmy najpiękniejsze wiersze i piosenki o babciach i dziadkach. Wręczyliśmy też samodzielnie przygotowane upominki. Po słodkim poczęstunku rozpoczęła się wspólna zabawa. Były tańce, konkursy taneczne i sprawnościowe, przeciąganie liny. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Goście ze wzruszeniem dziękowali za miło spędzony czas. Ten niezwykły dzień pozostanie na długo w  pamięci uczestników spotkania.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek