Konkursy matematyczne

6 maja w SP nr 2 odbyły się V Międzyszkolne Zawody Matematyczne „Mały Supermatematyk”. Zawody składały się z dwóch części : najpierw konkurs indywidualny, a następnie zmagania drużynowe. W konkursie indywidualnym uczniowie mieli w ciągu 45 minut rozwiązać sześć zadań. W konkursie drużynowym uczestnicy zmagali się z jedenastoma zadaniami. Tutaj ważna była umiejętność logicznego myślenia, sprawnego liczenia i współpracy w grupie. Naszą szkołę reprezentowali: Nicola Poznańska, Cyryl Sipak i Kacper Malejki. Drużynowo nasi zawodnicy wywalczyli IV miejsce. Otrzymali dyplomy i upominki. Serdecznie im gratulujemy i życzymy, by rozwijali swoje talenty matematyczne.

Drugi międzyszkolny konkurs matematyczny „Omnibus” odbył się w Ustrzykach Dolnych. Naszą szkołę reprezentował Mikołaj Kubicki.