Zakończenie akcji „ Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom. Została zorganizowana  zbiórka karmy dla  czworonożnych przyjaciół.  Uczniowie okazali wielkie serce, wiele dzieci  wzięło udział w tej akcji. Cieszy nas fakt, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest  im obojętny.  10 listopada delegacja uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem  udała się z wizytą do schroniska dla zwierząt „ Wesoły kundelek”. Powitał nas pracownik tej instytucji, który oprowadził nas po terenie schroniska. Ta wizyta to znakomity przykład tego, że już od najmłodszych lat warto uczyć miłości i szacunku do zwierząt.  Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, wychowawcom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek