Z Książką na Start

„Z Książką na Start ” Pod takim hasłem Filia nr 1 MBP w Sanoku wraz z Instytutem Książki realizowały program mający na celu promocję czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców w wieku 3 – 6 lat. Wszystkie dzieci z Oddziału „O” w dzielnicy Dąbrówka brały w nim udział. Z powodu przerwy w nauce i zamknięcia biblioteki spowodowanej rygorem sanitarnym, realizacja projektu przesunęła się do końca 2020 r. co spowodowało, że uczestniczące w tym projekcie dzieci znalazły się w pierwszej klasie Szkoły Podstawowej  nr 7. Z radością informuję, że Milenka, Julka, Jasio, Adrian i Mateusz zakończyli pozytywnie ten projekt zdobywając 10 punktów, pamiątkowy dyplom oraz pakiet pamiątkowy zawierający książeczkę z wierszami i poradnik dla rodziców.
Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszego rozwijania czytelniczej pasji oraz odwiedzania naszej filii, która czynna jest w poniedziałek, środę i piątek od 11 do 18.
Zapraszam wszystkich uczniów do korzystania z naszych zbiorów i wzięcia udziału w konkursie czytelniczym
„Oczytane Małolaty”
Informację przekazała – p. Halinka – bibliotekarka

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek