Wystawa konkursowa „Kasztaniaki i inne dziwaki”

Jesień to najlepsza pora do majsterkowania. W lesie, ogrodzie i sadzie jest mnóstwo materiału, z którego można wykonać rozmaite figurki. Przekonaliśmy się o tym oglądając eksponaty przyniesione na szkolną wystawę „Kasztaniaki i inne dziwaki”. Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich autorów prac i ich niezwykłych pomysłów. Trudno było wybrać najciekawsze dziwaki. Po długich konsultacjach uczniowie i nauczyciele przyznali tytuł pierwszego majsterklepki Laurze, Zosi i Tosi. Drugimi majsterklepkami zostali Oliwia B. , Kuba M. i Marcelina. Tytuł trzeciego majsterklepki przypadł Kacprowi Ł., Oliwce P. i Nicoli. Autorom wyróżnionych prac gratulujemy , wszystkich zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek