Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Kolędy to jedne z najpiękniejszych utworów muzycznych. Stanowią cenny skarb dziedzictwa kulturowego, dlatego postanowiliśmy zorganizować Szkolny  Konkurs Kolęd i Pastorałek. Tegoroczna edycja miała charakter on-line. Uczniowie zaprezentowali na nagraniach video polskie kolędy i pastorałki, a także piosenki świąteczne w różnych aranżacjach. Swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne zaprezentowali nie tylko uczniowie, udział wzięli także rodzice. Do konkursu uczestnicy przygotowali się profesjonalnie. Większość wokalistów przygotowała podkład muzyczny lub akompaniament „na żywo”.

Po owocnych obradach, jury wyłoniło zwycięzców:


I  miejsce – Jan Dąbrowiecki kl. II

II miejsce – Paweł Halewicz kl. II

III miejsce – Maja Władyka kl. III

Wyróżnienia:

Aron Szajnowski kl. III

Michał Grzadziel kl. III

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek