Wycieczka szkolna – KiczeraSki

06 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z paniami wybrali się na wycieczkę szkolną do ośrodka KiczeraSki w Puławach . Dzieci miały możliwość przejechania się wyciągiem krzesełkowym na szczyt góry Kiczera, skąd rozlegały się wspaniałe widoki na okolice Beskidu.
Pierwsze z atrakcji to gra w elektroniczny paintball oraz podchody. Trasy z przygotowanymi zadaniami i niespodziankami dostarczyły dzieciom niezapomnianej frajdy. Dla tych, którzy nie bali się wyzwania i chcieli spróbować pokonać swoje słabości okazją było budowanie wieży ze skrzynek. Strzelanie z profesjonalnego łuku, zjazdy na mosterrollerach oraz tretrollerach dostarczyły dzieciom również niemało wrażeń.
Na koniec można było posilić się w restauracji Amadeus oraz zjeść pieczoną na ognisku kiełbaskę.
Wycieczkę połączoną z zabawą i odrobiną adrenaliny uznajemy za udaną!

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek