Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego to ważne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej- uczniowie głosują na  swoich przedstawicieli! Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą. Kandydaci do samorządu przygotowali bardzo ciekawe, pomysłowe i kolorowe plakaty, w których przedstawili najważniejsze punkty swojego programu. Własne obietnice przypomnieli podczas wyborów. Następnie odbyło się tajne głosowanie. Wyborcy wrzucali swoje głosy do urny. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą szkoły została Julia Cieślar.

Na zastępcę przewodniczącej wybrano Emilię Łukaszyk.

Do Samorządu Uczniowskiego zostali również wybrani: Maja Władyka i Laura Drwięga.

Nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkoły 🙂