Wspomnienia z wycieczki do Łańcuta

Dzieci, które uczestniczyły w wycieczce do Łańcuta zostały zaproszone na wakacyjne zajęcia edukacyjno-rekreacyjne w świetlicy „Mała stacja”. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. Św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego. Uczestnicy zajęć spotkali się z panią psycholog Agatą Wolanin i strażakami, którzy przypomnieli  zasady zdrowego i bezpiecznego spędzania wakacji. Po edukacji dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych i grach planszowych. Podczas spotkania ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Moje wrażenia z wycieczki do Łańcuta”. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie  z naszej szkoły- pierwsze miejsce przyznano Zosi Śliwiak, trzecie miejsce Oliwce Frydryk. Wyróżnienia otrzymali Tosia Wdowiak i Kacper Łukaszyk. Cieszymy się, że prace naszych dzieciaków znalazły uznanie w oczach jury.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek