W Wiejskim Zoo

To była wymarzona wycieczka- z przyjaciółmi ze szkoły i rodzicami do Wiejskiego  Zoo w Berezce. W wiejskim gospodarstwie czekały na nas liczne atrakcje : karmienie zwierząt hodowlanych, skoki na trampolinie, huśtawki, park linowy , zjazd na zjeżdżalni linowej i pontonowej. Wzięliśmy udział w zawodach farmerskich.  Z zapałem rzucaliśmy podkowami do skrzynki, pchaliśmy między kopkami siana taczki, strącaliśmy kaloszami kręgle. Najbardziej podobało nam się dojenie sztucznej  krowy. Niektórzy okazali się mistrzami w tej konkurencji i nawet po zawodach jeszcze doskonalili tę niepotrzebną na co dzień umiejętność. Po zawodach ze smakiem zjedliśmy upieczone kiełbaski. Z żalem opuszczaliśmy  gościnne gospodarstwo. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzimy to miejsce.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek