Szkolni eksperci od piłki nożnej

Znamy już wyniki konkursu „Quiz ABC piłki nożnej”. Okazało się , że dla trzyosobowych drużyn udzielenie odpowiedzi na 22 pytania nie było trudne. Większość zespołów znała nazwiska trenera, kapitana reprezentacji, czas trwania meczu czy przepisy dotyczące piłki nożnej. Ale to drużyna w składzie :Jaś Koczera, Eryk Kielman i Kacper Łukaszyk zdobyła największą ilość punktów. Do nich powędrowały nagrody -długopisy ozdobione piłką nożną.
Sprawdziliśmy też wyniki sondażu „Kto wygra mecz?”. Niestety nikomu nie udało się przewidzieć prawidłowo wyniku meczu Polska-Niemcy. Prawie wszyscy wskazywali Polaków jako zwycięzców. Podawano wyniki – 1:0, 2:1, 2:0, 3:0 a nawet 5:0! Szkoda, że te przewidywania nie sprawdziły się, bo np. wynik 5:0 byłby naprawdę historycznym wynikiem. Teraz czekamy na mecz Polska – Ukraina. Cieszymy się, że nie będzie to mecz ostatniej szansy ani mecz o honor. Mamy nadzieję, że tym razem Biało- Czerwoni wygrają.