Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia jest to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku. W wydarzeniu tym biorą udział szkoły z różnych stron świata. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w lekcjach, podczas których mogą uczyć się poprzez zabawę. Dlatego klasa trzecia z zaangażowaniem celebrowała Dzień  Tabliczki Mnożenia. Z tejże okazji odbył się również klasowy konkurs tabliczki mnożenia. Miło nam poinformować, że  Mistrzem Tabliczki Mnożenia została Milena Frydryk, drugie miejsce zajął Adrian Kopczak, a brąz wywalczył Maksymilian Dulla. Serdecznie gratulujemy!