Ślubujemy…

„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły…”. Tak ślubowały pierwszaki podczas uroczystości pasowania na ucznia. Uroczystość uświetnił występ artystyczny. Uczniowie klasy pierwszej z przejęciem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. W odświętnych strojach i biretach na głowie wyglądali niezwykle dostojnie. Z pewnym niepokojem oczekiwali na moment pasowania na ucznia przez panią dyrektor. Na szczęście nikt nie został pominięty 🙂 Po pasowaniu przewodnicząca szkoły złożyła pierwszakom życzenia od Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy przyłączamy się do życzeń Pauli : „Promień słońca niech ukradkiem wejdzie w każdy zeszyt, bo kto taką ma zakładkę, tego każda lekcja cieszy”.