Rodzice !

Od środy 25 marca rozpoczynamy kolejny etap ZDALNEGO NAUCZANIA.

Materiały dla uczniów  przesyłane będą zgodnie z  planem zajęć na  założoną pocztę elektroniczną przez  wszystkich nauczycieli uczących.

Informujemy, że wszelkie terminy zawarte w zadaniach, ćwiczeniach są terminami UMOWNYMI.  Prosimy o rozłożenie pracy z dziećmi w taki sposób, aby nie było to dla nich dodatkowe obciążenie, w tej i tak skomplikowanej sytuacji.

W przypadku jakichkolwiek PYTAŃ, wychowawcy klas , nauczyciele wspomagający  pozostają do Państwa dyspozycji, wykorzystując do tego celu  założoną pocztę  elektroniczną lub inne komunikatory wskazane przez nauczyciela.

W okresie kwarantanny każdy nauczyciel jest dostępny w godzinach swojej pracy zgodnie z dotychczasowym podziałem godzin lekcyjnych, a także w terminie   wcześniej  umówionym z rodzicem.

Nauczyciele będą informować, które zadania są oceniane i należy przesłać na  podaną pocztę.

Zadania przesyłamy na  założone poczty elektroniczne  wychowawców:

KLASA I -Anna Zwolenik, Ewa Chudziak

CHUDZIAKSKOLA@interia.pl