Pożegnania nadszedł czas

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki, rozpoczęliśmy zasłużony wakacyjny wypoczynek. Zanim ze świadectwami udaliśmy się do domów, uczestniczyliśmy w uroczystym apelu. Pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i uzyskali wysokie lokaty na pozaszkolnych konkursach. Trzecioklasiści recytowali wiersze, wszyscy śpiewali wakacyjne piosenki. Po części artystycznej odbyły się ostatnie spotkania klasowe i rozdanie świadectw. Słodkie było pożegnanie w klasie drugiej –mama Kacpra przyniosła tort, który wszyscy zjedli ze smakiem. Trochę smutno było opuszczającym naszą szkołę trzecioklasistom. Żegnali młodszych kolegów, robili sobie ostatnie zdjęcia i obiecywali, że nigdy nas nie zapomną.

Życzymy im wielu sukcesów w czwartej klasie 🙂