Pasuję cię na ucznia…

To był dzień pierwszaków ! Podczas podniosłej uroczystości uczniowie klasy pierwszej zostali włączeni do naszej szkolnej rodziny. W tym ważnym momencie pierwszakom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, starsi koledzy i dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola. Bohaterzy spotkania, ubrani w galowe stroje, zaprezentowali piękny program artystyczny. Bezbłędnie odpowiadali na pytania przygotowane przez Nicolę i Oliwkę z trzeciej klasy.
Z przejęciem  powtarzali słowa ślubowania i z niepokojem czekali na moment pasowania na ucznia. Po  ceremonii dyrektor szkoły p. Ewa Chudziak życzyła pierwszakom dużo radości ze zdobywania wiedzy oraz wielu okazji do rozwijania swoich pasji i talentów. Pierwszaki otrzymały okolicznościowe dyplomy i upominki wykonane przez trzecioklasistów. To ważne wydarzenie na zawsze pozostanie w ich pamięci 🙂