Ognisko !

korzystając z słonecznej pogody,  nasze Panie zaplanowały ognisko, a Pani Agatka przygotowała palenisko. Tego dnia, już od rana w szkole, dzieci  były podekscytowane i nie mogły doczekać się, kiedy rozpalimy ogień . Po  trudnościach z rozpaleniem  ogniska wreszcie można było piec smaczne kiełbaski. Było trochę przepychanek, bo wszyscy chcieli mieć swoją kiełbaskę jak najbliżej ognia , co nie zawsze kończyło się dobrze- kiełbaski wpadały do paleniska!. Niektóre dzieci piekły ser lub chleb. Potem wszyscy wzięli udział w zabawach na placu zabaw i boisku szkolnym. Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija. Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć.