Narodowe Święto Niepodległości.

Dnia 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Ustanowiono je, by uczcić rocznicę wskrzeszenia państwa polskiego, które w 1918 roku po 123 latach niewoli  stało się  niepodległe. W tym roku mija 98 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę- wydarzenia uznawanego za najważniejsze w naszej historii. Dla uczczenia narodowego święta w naszej szkole odbył się apel  przygotowany przez klasę trzecią. Trzecioklasiści zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, który opowiadał o drodze Polaków do niepodległości. Pięknie zaśpiewane pieśni patriotyczne wprowadziły nas w odświętny nastrój. Tę lekcję historii z zainteresowaniem obejrzały również dzieci z zaprzyjaźnionego oddziału zerowego.