Nagroda za udział w programie  „WZOROWA ŁAZIENKA”

Remont pomieszczeń szkolnych łazienek jest poza naszym zasięgiem finansowym, dlatego postanowiliśmy w tym roku wziąć udział w piątej edycji  programu „Wzorowa Łazienka”. Celem ogólnopolskiej akcji organizowanej przez markę Domestos jest poprawa warunków sanitarnych w szkołach publicznych. Programowi towarzyszył konkurs, w którym szkoły mogły wygrać remont lub odświeżenie łazienki. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby codziennie zdobywać punkty promujące naszą szkołę. Nauczyciele przeprowadzili zajęcia pogłębiające edukację w zakresie właściwych nawyków higienicznych. Uczniowie przygotowali galerię prac plastycznych przedstawiających wymarzoną łazienkę, Dodatkowo zdobywaliśmy punkty za paragony i aplikację mobilną „Wzorowa Łazienka”. Po dwóch miesiącach zmagań okazało się, że niestety nie wygraliśmy głównej nagrody. Znaleźliśmy się jednak w gronie szkół, które otrzymały Nagrodę III stopnia . Nagrodą jest roczny zapas  produktów marki Domestos potrzebnych do utrzymania czystości  szkolnych toalet.

Otrzymanie tej nagrody to dla naszej małej szkoły ogromny sukces. Sukces, na który ciężko pracowało wiele życzliwych nam osób. Dziękujemy za każdy oddany głos na naszą szkołę 🙂

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek