Muzyczny sukces Pauli

W dniach 29.04-2.05 w Györ na Węgrzech odbyła się kolejna edycja Art-Duo Festival.
W festiwalu brali udział młodzi muzycy z kilkunastu krajów, m.in. z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Gruzji, Rosji, Ukrainy. Udział w konkursie zgłosiło również 23 uczniów I i II stopnia, Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku w kategoriach fortepian, skrzypce, akordeon, wokal, zespoły kameralne.

W kategorii fortepianu wystąpiło 12 sanockich pianistów a wśród nich nasza uczennica Paula Doskowska. Mała artystka zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

W drodze do Györ grupa uczniów wraz z opiekunami zwiedzać Budapeszt. W ostatnim dniu w ramach nagrody za znakomite wyniki konkursowe dzieci i młodzież miały okazję podziwiać uroki Wiednia.

Gratulujemy wszystkim muzykom!.  Dumni z sukcesu Pauli wierzymy, że jeszcze nie raz usłyszymy o jej osiągnięciach.