Konkurs recytatorski „Jesienne wierszowanie”

„Jesienne wierszowanie” to już nasza szkolna tradycja. W konkursie udział wzięło 16 uczniów. Zadaniem uczestników była prezentacja wiersza napisanego po 1945 roku. Jury w składzie: pani dyrektor Ewa Chudziak, pani Halina Martowicz  bibliotekarz MBP oraz pani Izabela Owsiany, po długich obradach wyłoniło trzech laureatów. Miejsce pierwsze za interpretację oraz piękną recytację wiersza „Pchła” H. Niewiadomskiej otrzymał Jonatan Starego. Drugie  miejsce przyznano Mai Władyce za recytację wiersza „Drzewo” D. Wawiłow . Trzecie miejsce zajął Paweł Halewicz za prezentacją wiersza L. Sulimy „Myśli niedźwiedzia”. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo nagrody wyróżnienia ufundowane przez panią Halinę Martowicz otrzymali Maja Duda i Szymon Tkacz. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek