Kolejne sukcesy w konkursach

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wielu konkursach. Jednym z nich był Konkurs Omnibus Matematyczny.  W tegorocznej XII edycji wzięło udział 1300 uczniów z województwa podkarpackiego, a do finału zakwalifikowało się 595 dzieciaków. Naszą szkołę reprezentowali Jonatan Starego, Emilia Łukaszyk, Oliwia Ryniak, Mikołaj Juszczyn, Maja Władyka , Aron Szajnowski i Nicola Poznańska. W pierwszej dziesiątce znaleźli się Jonatan, Emilka i Maja. Jest to duży sukces naszych matematyków. Duża konkurencja była również w XVIII Edycji Konkursu Plastycznego „Kolorowy Sanok-pamiątki przeszłości”, zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Medyczną Szkołę Policealną. Jury doceniło pracę Nicoli Poznańskiej – Nicola zajęła III miejsce. Nagrodę za swoją pracę plastyczną „Żółw Stefan Stefanowski” otrzymała na konkursie „ Na czterech łapach” zorganizowanym przez  Młodzieżowy Dom Kultury Maja Stasicka. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że mamy wśród nas  tak dużo utalentowanych dzieciaków 🙂

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek