Kolęduje Tobie moje serce

Tradycyjnie w ostatni dzień nauki przed feriami świątecznymi odbyło się szkolne spotkanie wigilijne. W atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas jasełka, przygotowane przez uczniów klasy drugiej i trzeciej. Po zakończonym występie pani dyrektor Ewa Chudziak podziękowała występującym uczniom za chwile wzruszenia i refleksji oraz życzyła wszystkim radosnych świąt. Zgromadzeni nauczyciele, rodzice i uczniowie  składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem. Po tej podniosłej części spotkania wspólnie śpiewaliśmy kolędy i braliśmy udział w świątecznych konkursach. Dziewczynki zaprezentowały układ taneczny do świątecznej piosenki o choince. Następnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu, na którym był oczywiście barszcz z uszkami i pierogi. Każdy otrzymał słodycze i drobne świąteczne upominki. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i rodzinnej  atmosferze.