IX Przegląd Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej

W dniu 7 czerwca w Sanockim Domu Kultury odbył się IX Przegląd Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej, gdzie przedszkolaki i uczniowie zaprezentowali swoją interpretację znanych tańców ludowych. Organizatorem, jak co roku było Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Tańca Ludowego „SANOK” SDK. W tym roku na scenie zaprezentowało się 14 grup. Na twarzach dzieci gościło zdenerwowanie, ale i ogromna radość, że mogą wziąć udział w takim przedstawieniu.  Kiedy tylko wychodziły na scenę zdawało się, że stres zostawiły za progiem. W przeglądzie brała udział także grupa taneczna z naszej szkoły. Mimo wielkiej tremy uczniowie pięknie zaprezentowali Wiązankę Tańców Śląskich. W nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz drobne upominki.

 

Brak komentarzy

Wpisz komentarz

Początek