Dzień Mamy i Taty

To był wyjątkowy dzień. 8 czerwca odbyło się szkolne spotkanie z rodzicami z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Na tę uroczystość przygotowaliśmy specjalny program artystyczny. Trzecia klasa zaprezentowała inscenizacje wierszy J. Tuwima. Drugoklasiści przedstawili montaż słowno-muzyczny o tematyce przyrodniczej. Dzieci z klasy pierwszej, wspierane przez grupę trzecioklasistów, odgrywały scenki z popularnych bajek. Nie zabrakło tańców, piosenek i płynących z serc życzeń. „ Przerwy techniczne” potrzebne na zmianę strojów wypełnił ks. Damian grając i śpiewając znane piosenki dla mam. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i czekoladkami od Rady Rodziców. A potem były już łzy wzruszenia przy wręczaniu samodzielnie wykonanych upominków, „ przytulaski” i mnóstwo buziaczków. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.