Dzień Babci i Dziadka

Spotkanie z babciami  i dziadkami z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz szkolnych imprez. W tym roku szalejąca grypa pomieszała nam szyki i musieliśmy uroczystość przesunąć o 9 dni. Na długo oczekiwane spotkanie licznie stawili się zaproszeni goście. Włożyliśmy dużo wysiłku, aby wyrazić naszą miłość, wdzięczność i szacunek. Zaprezentowaliśmy Jasełka, przedstawienie „Czerwony Kapturek” w języku angielskim, tańce, wiersze i piosenki. Dyrektor szkoły, pani Ewa Chudziak, w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła gościom życzenia, a my wręczyliśmy własnoręcznie wykonane upominki. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez mamy. To były niezapomniane, wzruszające chwile.